DIRECTORS / DIREKTEURE

Streek 1:  Ivan Otto | Sel:  082 563 6690 | ivan@dgsd.co.za

Streek 2: Albert Bouwmeester (Onder-voorsitter) | Sel:  083 3022 413 | abbybouw@lantic.net

Streek 3: Heiko MeierSel: 083 282 5301 |  heiko@meier.co.za

Streek 4: Ernie Steinberg | Sel: 082 782 2824 | ernie@delpa.co.za

Streek 5: Philip Antrobus | Sel: 082 560 7696 | Philip@r63.co.za

Streek 6: Johan Coetzee | Sel: 082 577 4981 | johan@pekan.co.za

Streek 7: Hanru Pienaar | Sel: 082 555 9826 | hpienaar@adept.co.za

Streek 8: Jannie Smit | Sel: 082 948 2422 | jsmit@swissgourmet.com

Streek 9: Pieter van der Merwe | Sel: 083 439 7194 | eposvirpieter@gmail.com

Oesbeskerming: André Coetzee (Voorsitter) | Sel: 083 271 6577 | andrecoetzee@hortgro.co.za

Uitvoerstandaarde: David van der Merwe | Sel: 082 338 8733 | david@merwelandgoed.co.za

Navorsing: Alvin Archer | Sel: 082 801 5732 | alvina@lantic.net

REGIONS / STREKE

STAFF / PERSONEEL

Tegniese Beampte: Hardus du Toit
Sel:  083 465 6522 | sappahardus@gmail.com

Administratiewe Beampte: Andriette de Jager
Tel:  021 870 2900 | sappa@hortgro.co.za